Hayatım

Şubat 13, 2009 Anı, Yapı Kredi Yayınları

Bu kitabı en uygun fiyata D&R'dan satın alın

Herkesin hayatı, mükemmel bir tarih parçasıdır. Hele çocukların ibret alacağı güzel bir kitaptır. Şahsının ehemmiyetine göre böyle bir kitap bütün vatan evlatlarının da istifade edebileceği hakiki bir rehber olabilir. Ne idik, ne olduk? Mutlak bilinmelidir.

Bu dünyada herkesin hayatı, kendi hatırasında bir resimli kitaptır. Eğer bunu yazmazsa, kendisiyle beraber silinip gidecektir. Kalacak üç-beş mühim hatıra da, yakınları tarafından mahiyeti değiştirilmiş, birer masal olacak, kimseye faydası değil, belki de zararı olacaktır. Herkes kendi kitabını yazmalı, okunması herkes için faydalı görülenler ise mutlaka tab ve neşr olunmalıdır.

Medeni âlemde bu yapılıyor. Bu âleme girdiğini iddia edenler de bunu yapmalıdırlar.

Satın Alabilirsiniz

Bu kitabı en uygun fiyata D&R'dan satın alın

Burada yer almak ister misiniz?
Satın alma bağlantılarını web sitenize yönlendirin.

Genel Bilgiler

Benim için ARA!

Hayatım için 1 cevap

  1. Son dönem Osmanlı İmparatorluğu ve Cumhuriyetin ilk yıllarına damgasını vuran ender şahsiyetlerden biridir. Yılalr boyunca kendi kalemiyle notlar günlükler tutmuş ve kendi eserlerini oluşturmuştur. Başarılı bir kumandan, akıllı bir siyasetçi ve müşfik bir baba, hisli bir şair … Kazım Karabekir Paşa’nın hayatına dair bilinmeyen yönlerini keşfedeceğinize inanıyorum.

Cevap ver

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>