Korr.com.tr

Ocak 19, 2016 Reklam

Acıktın mı? Mükemmel bir yemeğe ne dersin?Korr.com.tr

korr-yemek-servisi-kapakBirazoku.com ailesi olarak yeni bir hizmete başladığımızı duyurmak isteriz. Korr – Online Yemek Pişirme Hizmeti.

Ancak alışageldiğiniz bir menüden yemek seçmekten çok farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Önce hangi et türünü yemek isterseniz onu seçiyor, ardından isterseniz baharat, sebze ve yağ ekletebiliyorsunuz. İsterseniz tuz oranını da ayarlayabiliyorsunuz. Korr’un uzman aşçıları mükemmel kıvamda harmanlayıp pişirerek sıcak sıcak bulunduğunuz noktaya iletiyor.

Diyet yemekleri mi yapıyoruz?

Buna siz karar verebilirsiniz. Örneğin; sadece bir balığı tuzsuz, yağsız, baharatsız ve birkaç sebze ile pişirtebilirsiniz. Bunun aksine, bir kuzu butu bol yağlı, bol baharatlı ve tuzlu, aynı zamanda sebzeli pişirtebilirsiniz. Az tuzlu, yoğun baharatlı ya da seyrek baharatlı ama bol tuzlu gibi binlerce yemeği istediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için www.korr.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Korr | İnternet’te Pişer Sofraya Düşer

korr-online-yemek-pisirme-hizmeti-1  korr-online-yemek-pisirme-hizmeti-2 korr-online-yemek-pisirme-hizmeti-3

Satın Alabilirsiniz

Acıktın mı? Mükemmel bir yemeğe ne dersin?Korr.com.tr

Burada yer almak ister misiniz?
Satın alma bağlantılarını web sitenize yönlendirin.

Genel Bilgiler

Benim için ARA!

Cevap ver

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kapat

Forza Rowing Club