Reklam

Birazoku.com ve devam projeleri Eleştiri.Birazoku ve Kalemimden.Birazoku ağında reklam vermek çok avantajlı.

Banner Reklamları

Web sitemizde çeşitli noktalarda bulunan reklam alanlarından faydalanabilirsiniz.

Popup, Şerit, Kare, Geniş banner seçeneklerinden dilediğinizi tek tek, dilerseniz paket halinde satın alabilirsiniz. DEtaylı bilgi, ücretlendirme ve diğer şartlar için lütfen iletişime geçiniz.

Facebook Reklamları

Facebook sayfamız kendi isteği ile beğenen, 40.000’den fazla “gerçek kişi” tarafından takip ediliyor ve bu sayıya her gün ortalama 50 kişi katılıyor. (İstem dışı beğeni sağlayan herhangi bir scripti kesinlikle kullanmıyoruz) Birazoku sosyal ağ etkinlikleri ile de farkını gösteriyor. Kitap dostlarının yoğun rağbet gösterdiği etkinlikler ile bu güne kadar birçok yeni yazar ve kitap tanıtımı yaptığımız için gururluyuz.

Facebook sayfamızda aşağıdaki etkinlikleri düzenliyoruz. (Örnek etkinlik için ilgili başlığa/bağlantıya tıklamanız yeterli.)

Yazar & Kitap Tanıtım Paketleri

Yazarlar ve yayınevleri için tüm tanıtım kanallarını kullanabileceğiniz daha uygun maliyetli reklam paketlerimiz de mevcut. Ücretlendirme ve diğer şartlar için lütfen iletişime geçiniz.

İstatistikler

Tüm istatistikler Google Analytics ve Facebook tarafından tutulur. Bu istatistikler reklam süresine bağlı olarak periyodik yada toplu olarak reklam veren ile paylaşılır.

Reklam Politikası

Birazoku ve alt projeleri olan diğer kanallarda yayınlanacak reklam türleri konusunda Birazoku sıkı bir politika izler. Kitap, dergi, gazete, müzik, kültür ürünleri ve sosyal etkinlikler dışında web sitemize başka bir reklam kabul etmiyoruz. Ücretlendirme ve diğer şartlar için lütfen iletişime geçiniz.

Cevabını bulamadığınız sorular için lütfen bilgi@birazoku.com adresinden yardım isteyiniz.