Birazoku.com sitesinde de kitapların ilk sayfalarından biraz okuyabilir, satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Devamı »

Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin!

Facebook’ta Beğen

Sosyal medyanın geniş kitlelerce kullanıldığı ve birçok anlayışın hızla değiştiği günümüzde iş dünyası da anlayışını ve bakış açısını değiştirmiş görünüyor. Peki siz buna nasıl ayak uyduracaksınız?

Etkileyici bir özgeçmiş nasıl yapılır?

Harika bir eğitim ve iş geçmişiniz var ancak binlerce başvurunun yapıldığı bir dönemde farkedilebilir olmak oldukça önemli. Bunun için ise size güzel bir önerimiz var.

PaintCV ile harika özgeçmişler oluşturun.

PaintCV, sizden bilgilerinizi alarak daha okunabilir, derli toplu ve görsel açıdan oldukça iyi özgeçmişler oluşturmanızı sağlıyor. Standart tasarımlarının yanı sıra daha profesyonel amaçlı CV tasarımlarını da hizmetinize sunuyor.

Neden CV tasarlamalıyım?

Öncelikle iyi hazırlanmış bir CV işinizi ve işvereninizi önemsediğinizi gösterecektir. Ayrıca önemli olan birçok ayrıntının onlarca metin arasında kaybolup gitmesini önleyecek, sizi ön plana çıkaracaktır.

PaintCV ile sınırsız sayıda ücretsiz özgeçmiş oluşturabilir, her birine farklı görünüm ve renk seçeneği sunabilir, bir özgeçmiş sayfası edinebilir, bu sayfayı PDF olarak yazdırabilir ve iş başvurularınızda kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sayfa üzerindeki bağlantılarla istediğiniz ortamda paylaşım sağlayabilirsiniz.

Yayım tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

PaintCV.netOkudunuz mu?

Rastgele Kitap Getir Son Girilenleri Getir

Yeni girilen kitapları kaçırmayın

Şimdi e-bültenimize abone olun.

Oynat Durdur
Vimeo Fragman Vimeo Durdur