Birazoku.com sitesinde de kitapların ilk sayfalarından biraz okuyabilir, satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Devamı »

Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin!

Gizli Telkinle Kur’an Terapisi
Gizli Telkinle Kur’an Terapisi

Gizli Telkinle Kur’an Terapisi

Kubilay Aktaş

Bu kitap, bilinçaltı klasörleri kısa devre olmuş ve varlığın birliği ile diyalog kurmakta ciddi sorunlar yaşayan, içsel çatışma içinde olan, çözümler aramasına rağmen yine…

Bu kitap, bilinçaltı klasörleri kısa devre olmuş ve varlığın birliği ile diyalog kurmakta ciddi sorunlar yaşayan, içsel çatışma içinde olan, çözümler aramasına rağmen yine de kalbi tatmin olmayan insanlar için hazırlanmıştır.
Amacımız, kirletilmiş ve sistemi allak bullak olmuş insanımızın bilinçaltını Kur’an, Cevşen ve Celcelutiye üçlüsüyle yeniden inşa etmektir.
*Bilinçaltı nedir, bilinci nasıl etkiler?
*Subliminal (gizli telkin) teknikler nelerdir, nasıl karşımıza çıkar?
*Kur’an Cevşen ve Celcelutiye’nin bilinçaltını inşa etmekteki fonksiyonları nelerdir?
*Gizli telkinle beyin ve kalbin onarımı mümkün mü?

Kubilay Aktaş ve Metafizik Konulara ilgisi
1975 Mersin doğumlu olan Kubilay Aktaş, daha ilkokul yıllarında yaşadığı metafizik deneyimlerle birlikte bu konularla ilgilenmeye başladı.
Üniversiteyi Erzurum’da okudu.
Araştırmalarını Erzurum’daki Dadaş Radyosu’nda dinleyenleriyle paylaştı. İşlediği konular, Risâlei Nur merkezli olmak üzere varlık ve varoluşla ilgiliydi. Uç yıl boyunca programlarına devam etti. Çok sayıda doküman, ses kaydı ve nitelikli çalışmaları dinleyicilerine gönderdi. Erzurum’da metafizik konularda söz sahibi âlimlerin yanında bulundu ve istifade etti.
1998 yılından 2006 yılına kadar, çeşitli konu ve konuklarla Risâlei Nur merkezde olmak üzere tıp, felsefe, psikoloji, tasavvuf, tefsir, metafizik, fizik, biyoloji, kişisel gelişim ve doğu öğretileri gibi konu başlıklarında programlar hazırladı. Seminer ve konferanslar düzenledi.
Askerlîk zamanının devreye girmesiyle çalışmalarına bir süre ara verdi. Ama herhalde varlıktaki mıknatıs etkisinden dolayı bu konulara çok fazla ilgi duyan bir yüzbaşının bölüğüne özellikle seçildi. Araştırmalarına özel izinle orada da devam elti. Geceli,
gündüzlü diyebileceğimiz uzun sohbetlerin neticesi komutanın teklifiyle aldığı eğitimlerin son üç ayını psikiyatri doktorunun da uygun görmesiyle psişik yönden rahatsız hastaları gözlemlemekle geçirdi ve derin deneyimlere sahip oldu.
İstanbul serüveninde, kaldığı yerden radyo programlarına ve yoğunlaştırılmış şekilde özel ilgilendiği sahada da eğitim ve seminerlere devam etti, 1999 yılından bu yana bu konularda katıldığı seminer egitim ve kursları sürdürmektedir.
Çeşitli vakıf, kuruluş ve kişilerden “Ruhsal Yetileri Geliştirme Teknikleri” diyebileceğimiz çok sayıda eğitim aldı ve bu konuları ehli tasavvuf ve ehl i hakikatle uzun sohbetlerle istişare ederek ehl i sünnet inancına uygun bir hale soktu.
Üç yıl boyunca Metafizik Araştırma Merkezi (METAM)’da psişik kavramlar üzerine çalıştı ve uygulamalara katıldı.
Uzman psikolog Zafer Akıncı’dan bilinç ve bilinçaltı programlamaya yönelik dersler aldı. Aile içi ve kişisel iletişim psikolojisine yönelik set hazırladı.
Dr. Hakan Yalman’dan tamamlayıcı tıp ve kuantum fiziği araştırmaları üzerine eğitim aldı. Hakan Bey’le yayınladığı “Sözlerin ve Renklerin Gizemi” isimli bir kitabı vardır.
Taşkın Tuna İle sonsuz uzaylar ve paralel evrenler üzerine dokümantasyon çalışması ve özel programlar hazırladı.
Dr. Mustafa Merter’le “Ben Ötesi Psikolojisi “ne ait programlar hazırladı.
Metafizik araştırmacısı Doğan Ergün ile psişik yetiler üzerine pratiğe yönelik özel çalışmalarda bulundu. Metafizik âlemle ilgili belgesel nitelikli bir çalışma hazırladı. Piyasaya sundu. 30 saatlik ses kayıtları vardır.
Prof. Dr, Ahmet Maranki İle Kozmik Bilim başlığında aura, feng shui, çakralar, renkler, kristaller, beyin kontrolleri, kozmik şifa gibi pek çok konuda programlar hazırladı.
Bilgi Üniversitesi bünyesinde düzenlenen Bilimsellik ve Mistisizm, Tao Kiao, Budha, Mytra, Gnostik öğretiler, Zoroaster, Hermes, Orpheus.Yahudi, Hıristiyan ve İslam Tasavvufu, Yoga Meditasyon eğitimlerini aldı.
Hümeyra Tümay’dan reiki ve feng shut derslerini aldı ve Elektro Manyetik Alan Dengeleme (EMF) derslerini almaya hazırlanmaktadır.
Nur Sargut ve Mehmet Genç’le birlikte islam tasavvuf konuları ve Hz. İbni Arabi ve Hz. Mevlana üzerine çalıştı.
Osho ve J. Krishnamurti, talebeleri ile “derin meditasyon” ve “bedenle zihini dengelemek” üzerine…
Amrit Sangeet’le de bir kitap çalışması, “bilinç ve farkındalık” üzerine ses kayıt çalışmaları ve araştırmaları sürmektedir.
Kubilay Aktaş halen Marmara FM’de radyo programlarına devam etmektedir.

GİRİŞ
Bu kitapta, bilinçaltı klasörleri kısa devre etmiş ve varlığın birliği ile diyalog kurmakta ciddi sorunlar yaşayan, İçsel çatışma içinde olan, çözümler aramasına rağmen yine de mutmain olmayan insanlar için hazırlanmıştır.
Bu insanlar belli bir küçük grup değil, asrımızın bilinçaltı bombardımanına uğrayan herkestir. Çünkü bilinçaltı işgal edilmiş bir insanlık ile karşı karşıyayız.
Elinizdeki kitap, bu zamana kadar hep olumsuz anlamda kullanılan telkinleri, sonsuz vahiy eşliğinde hayra dönüştürmek amacını taşımaktadır.
İşin en zor tarafı şu ki, hasta hasta olduğunun farkında değil, etrafta ilaç diye sunulanlarda hastalıklı bilinçaltlarının ürünü ve yan tesirler bırakıyor.
insanı ihya edecek bir tek şey vardır: o da sonsuz bilginin dönüştürücü gücüdür. Bu güce muhatap olmak için, sizin sınırlı gücü sınırsız ile irtibatlandırmanız lazım.

Tırtıl eğer kelebek olması gerektiği zaman kelebek olamazsa, yani dönüşemezse, tırtıl olarak da kalamaz. Dolayısıyla bilinçaltınıza almış olduğunuz dış tesirli bu verileri (yani sahte olanı) aslına donüştüremezseniz (la ilahe diyemezseniz) illa Allah (sonsuzluk ve akış bilinci) ile muhatap olmanız güçleşecektir. Bu tıkanıklıklar dini literatürde şirk, psikoloji literatüründe ise şizofrenidir.
Ne halde olduğumuzu söylemeye gerek yoktur…
Bu kitapta, bu zamana kadar olumsuz alanlarda kullanılan subliminal (gizli telkin) tekniklerin, müspet sahada nasıl kullanılabileceğini anlatacağız.
Amacımız, kirletilmiş ve sistemi allak bullak olmuş insan bilinçaltını Kur’ân, Cevşen ve Celcelutiye üçlüsüyle yeniden inşâ etmek.
Kitabın başında bilinçaltı üzerinde duruyoruz, insan bilinçaltının nasıl işlediğini, özelliklerinin neler olduğunu bilmemiz, çalışmayı daha iyi anlamamızı sağlayacaktır.
Daha sonra subliminal mesajın ne anlama geldiği, hangi esasa dayandığı ve dünya üzerinde nerelerde, hangi amaçlarla kullanıldığından bahsediyoruz.
Ardından, ana konumuz olan ‘bilinçaltını subliminal mesaj tekniğini kullanarak Kur’ân, Cevşen ve Celcelutiye üçlüsüyle yeniden inşâ etme’ uygulamasının önemi ve gereği üzerinde duruyoruz.
Aslında bu kitap, böylesi bir uygulamanın önem ve gerekliliğine dikkat çekmek ve zihinleri bu pratiğe hazırlamak için yazıldı. Asıl olan, uygulama safhasıdır.
Deneyimlerimizin ve sorucevap kısmının bulunduğu kitabın son kısmını da okuduğunuzda, çalışmamızın önemini daha iyi idrak edeceksiniz.

BİLİNÇ  BİLİNÇALTI  BİLİNÇÜSTÜ  BİLİNÇDIŞI
Psikoloji biliminde son yüzyılın revaçta sözcüklerinden biri, bilinçaltı. Biiinci oluşturan, etkileyen Bilinçaltı’nda ne var? Her olan bitenin sebebini bilinçaltında aramamız doğru mu? Bilinci ve bilinçdışını ne kadar etkiliyor?
Bilincin oluşabilmesi için bilinçaltı ve üstüne ihtiyacımız vardır. Geçmiş ve gelecek arasındaki bilinç, anı belirler. Bilinçaltı geçmişle ilgilidir. Geçmiş tüm yaşantılar biliçaltında depolanır. Bu deponun yapısı normal algının ötesindedir. Bilinçaltı ya da üstü boyutlardan oluşur. Normal bir algıyla ayırt edilemeyen bu boyutlara geçişlerin sınırlan çok net değildir. Ancak sezgilerimizle anlayabileceğimiz türdendir.
Bilinçüstü alan gelecekle ilgilidir. Henüz işlenmemiş saf enerji vardır. Saf enerjiye form verebilmek ancak bilinçaltını kapatıp bilinci temizledikten sonra mümkündür. Saf enerjiye saf düşünceyle erişilebilir. Bilinç üstünde henüz olmamış olanlar, niyetlerimiz ve hayallerimiz vardır.

Eklendi: Yayım tarihi
dcanetwork_AWR-Brand Awr_CPM_Affiliate_The Veil DCANetwork_Affinity_Multi_Banner_1x1_The Veil DCANetwork_OSD0003HKJ
dcanetwork_AWR-Brand Awr_CPM_Affiliate_The Veil DCANetwork_Affinity_Multi_Banner_1x1_The Veil DCANetwork_OSD0003HKJ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Kategori(ler) İslam Felsefesi
 • Kitap AdıGizli Telkinle Kur'an Terapisi
 • Sayfa Sayısı160
 • YazarKubilay Aktaş
 • ISBN9756307281
 • Boyutlar, Kapak 13,5x21 cm, Karton Kapak
 • YayıneviELEST YAYINLARI / 2008
dcanetwork_AWR-Brand Awr_CPM_Affiliate_ActolyeQDCABanner_Affinity_Multi_Banner_1x1_ActolyeQDCABanner_OSD0003CEJ

Yazarın Diğer Kitapları

 1. Simya – Kur’an’da Şifa Sırları ~ Kubilay AktaşSimya – Kur’an’da Şifa Sırları

  Simya – Kur’an’da Şifa Sırları

  Kubilay Aktaş

  Varlığı yorumlama anlamında en büyük simyacılar peygamberler ve ariflerdir. Onlar insanın büyük dönüşümü için, yani altın kalbin keşfi için, başımıza “bilinçli-maceralar” açan ve yol...

Bebhome Kahve

Aynı Kategoriden

Haftanın Yayınevi
Yazarlardan Seçmeler
Editörün Seçimi
Kategorilerden Seçmeler

Yeni girilen kitapları kaçırmayın

Şimdi e-bültenimize abone olun.

  Oynat Durdur
  Vimeo Fragman Vimeo Durdur