Birazoku.com sitesinde de kitapların ilk sayfalarından biraz okuyabilir, satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Devamı »

Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin!

Kuantum Başarı Zenginliğin ve Başarının Şaşırtıcı Bilimi
Kuantum Başarı Zenginliğin ve Başarının Şaşırtıcı Bilimi

Kuantum Başarı Zenginliğin ve Başarının Şaşırtıcı Bilimi

Sandra Anne Taylor

Düşüncelerinizin ve bütün isteklerinizin gerçeğe dönüştüğünü görmek nasıl bir şey olurdu? Bu kitap isteklerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan Başarının Bilimini anlatıyor. Kuantum Fiziği…

Düşüncelerinizin ve bütün isteklerinizin gerçeğe dönüştüğünü görmek nasıl bir şey olurdu?
Bu kitap isteklerinizi gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan Başarının Bilimini anlatıyor.
Kuantum Fiziği ilkeleri üzerine kurulmuş olan formülle her bakımdan varlıklı ve başarılı biryaşam sürmenin yolunu öğreniyorsunuz.
Kuantum Başarı, parmaklarınızın ucundaki zenginlik ve bolluğun kapısını açmanızı sağlayacak dinamik stratejiler ve gözünüzü açacak bilgilerden oluşuyor. Bu evrensel kapıyı açmak için bir an bile durmayın. Oluşum ve çekim yasalarının bilimini öğrenerek mutluluğa, refaha ve başarıya doğru kuantum sıçrama yapabilirsiniz

Kuantum, kısaca Olasılıklar Fiziği olarak bakıldığında sınırsızlık, her şeyin mümkün olduğunu ortaya koyan pozitif bir bilimsel tezdir.
Ayrıca benim bugüne kadar gördüğüm pozitif bilim ile ruhsal varlığımızın bağlantısını en gerçekçi şekli ile ortaya koyan bilim dalıdır.
Sınırsızlık, bedensel değil ruhsaldır. Bu evrenin ve insanlığın bütün sırları ve çözüm kodları aslında Kuantum felsefesinde yatmaktadır.
Her şey mümkünse eğer, büyük başarılar da mümkündür. Ben Kuantum Felsefesine yüzde yüz inandım. Şirket çalışanlarını ve çevremi Kuantum konusunda eğiterek kişisel, kurumsal ve ulusal başarının çok kolaylıkla oluşacağına inanıyorum.
Şayet hayatınızda Kuantum sıçrama yaratmak istiyorsanız. Kuantum felsefesinin peşini bırakmayın. Siz ne kadar derine inebilirseniz. o kadar çok cevap alırsınız.
Abdurrahman Kansu
İmteks Giyim Sanayi
Genel Müdürü
(Kuantum paylaşımlarınız için kansu@imteks.com.tr)

Yayımcının Önsözü
Dünya üzerindeki bütün toplumlarda, bir kesim yaşamları boyunca başına gelen her türlü olayın, kendileri dışında oluşan olaylar sonucunda oluştuğuna inandırılarak büyüdü. Bu inançla, kendilerinden sonra gelen nesli de böyle büyütme ve yetiştirme çabası İçine girdiler. Bir başka kesim ise. bilinçli ya da bilinçsiz olarak, birçok şeyi değiştirebilecekleri düşüncesiyle hareket ettiler. Başta kendi yaşam biçimleri olmak üzere, toplumların yaşam biçimlerini de değiştirdiler.
Öncelikle kendi refahları, mutlulukları ve zenginlikleri arttı. Diğer kesimdeki insanlar İse, bu zenginlikleri ve refahı, dolayısıyla ardından gelen mutluluğun yolunu keşfetmeye çalıştılar.
Aslında gerçek araştırıldığında, bu insanların zenginliklerini, bazı enerjilerin birbirleri arasındaki etkileşimle elde ettikleri görüldü. Fiziksel dünyada insanların kullanabilecekleri farklı enerjileri var. Bu enerjiler, evrenin sonsuzluğunda geziniyorlar. Benzer enerjiler birbirini çekiyor.
Enerjiler, düşünce tarafından üretilmiş ve evrene gönderilmiş, benzerini ya da aynısını bulmaya çalışan (bulan) güç merkezleri. Kişisel enerji bilimi ve bilinç mekaniği, amaçlarınızın sonuçları üzerinde etkisi olan en önemli doğal etkenler. Bu unsurları hayatınızda kullanmaya başladığınızda yoğun değişikliklerin şekillenmeye başladığını göreceksiniz. “İnanç” olarak adlandırılan şey de. enerjimizi belirli bir yöne yönlendirmemizden başka bir şey değil.
Bunda önemli olan. inançlarımızı “olumlu” yönde geliştirmektir Bu düşünceler ilk bakışta inandırıcı görünse de, genelde idealist (hayalci, ütopik) ve uygulaması olamayacak bir düşünce sistemi gibi de yorumlanıyorlar Gerçekte bu kavramlarda, bizi onların arkasındaki bilime daha yakından bakmaya zorlayan çok önemli doğal yasalar, kurallar ve ilkeler yatar.
“Kuantum Başarı”. bu yasaları bir sistem içinde okuyucuya aktaran, sloganlaşmış söylemlerden uzak. ikna edici ve tamamen uygulanabilir araçları okuyucuya veren bir çalışma olarak kaleme alınmış, yazarımız, yaşamının son 20 yıllık süresinde, bu araçları kendi yaşamında uygulamış, dünya çapında birçok insana konuşmacı, eğitmen ve danışman olarak olarak başarı için kuantum düşünce sisteminin nasıl uygulanacağını öğretmiş ve bu insanların yaşamlarındaki değişimlere tanıklık etmi}.
Yayınevi olarak, böyle uygulanabilir araçları Türk okuyucusunun hizmetine sunmaktan sevinç duyuyoruz

Mehmet Öner
Direktör CREA Yayıncılık

İÇİNDEKİLER
GtRİŞ
KISIM 1
BAŞARININ YEDİ EVRENSEL YASASI
OLUŞUM YASASI
ÇEKİM YASASI
SAF ARZU YASASI
ÇELİŞKİ YASASI
UYUM YASASI
DOĞRU HAREKET YASASI
YAYILAN ETKİ YASASI
KISIM 2
BASARININ ALTI KİŞİSEL GÜCÜ
KURTULMA GÜCÜ
BİLİNCİN GÜCÜ
ENERJİNİN GÜCÜ
NİYETİN GÜCÜ
SEÇME GÜCÜ.
SEVGİNİN GÜCÜ
KISIM 3
BAŞARININ BEŞ ÇEKİM ENERJİSİ
GÜVEN ENERJİSİ
İYİMSERLİK ENERJİSİ
AMAÇ ENERJİSİ
ŞİMDİKİ ZAMAN ENERJİSİ
DEĞER BİLİRLİK ENERJİSİ
KISIM 4
BAŞARIYA GİDEN DÖRT ADIM
AMACINIZA BAĞLANIN
DETAYLI BİR PLAN YAPIN
HER GÜN HAREKET EDİN
HAREKET ETMEYİ BIRAKMADAN BAĞLILIKTAN KURTULMAK
KISIM5
BAŞARININ ÜÇ GİZLİ YARDIMCISI
YÜKSEK BİLİNÇ
MELEKLER, REHBERLER VE SEVDİKLERİMİZİN
RUHLARI
TANRISAL VARLIK
KISIM 6
BAŞARI YOLUNDA İKİ ENGEL
SINIRLAYICI İNANÇLARLA KAFA YORMAK
ÇOK ERKEN VAZGEÇMEK
KISIM 7
BAŞARİYA GİDEN TEK YOL
NEŞELİ, BAŞARILI BİR BİLİNÇLE YAŞAMAK
SON SÖZLER
TEŞEKKÜRLER
YAZAR HAKKINDA

GİRİŞ
Başarıya Doğru Geri Sayım
Yaklaşık yirmi yıl önce kuantum fiziğiyle tanıştığımda benim için her şey değişti. Enerji ve bilinç ilkeleri sayesinde gözlerim daha önce hiç farkında olmadığım bir olasılıklar dünyasına açıldı. O zamandan beri bu düşünceleri dünyanın her yanındaki, her çeşit hayat tarzına sahip insanla paylaşıyorum. Onlar da benim gibi doğanın düzeninin her duruma uygulanabildiğini ve şaşırtıcı sonuçlar edilebileceğini keşfettiler.
Kuantum fiziği özgürleştirici bir bilimdir, çünkü size geleceğinizi kontrol etme gücü verir. Kaderinizin gideceği yönü belirlemenize izin vererek bütün yetkiyi sizin elinize verir. Geçmişte ne yaşamış olursanız olun, o şaşırtıcı Evrensel güçleri nasıl kullanacağınızı öğrendiğinizde başarının gerçek kaynağına ulaşmış olursunuz.
Otomatikleşmiş kodlama sistemi
Birçok insan hayat şartlarının, toplumsal konumları ya da ailevi gelirleri gibi kendileri tarafından kontrol edilmeyen rastlantısal olaylar üzerine kurulduğuna inanırlar. Ama bu düşünce gerçeği saptırmakta ve insanı tamamen etkisiz hale getirmektedir. Oysa gerçekte insan, hayat deneyimlerini, doğayı yöneten kurallarla arasındaki etkileşime göre yönlendirir.
Fiziksel dünyada insanoğlunun etkili bir biçimde kullanabileceği enerji çeşitleri vardır. Kişisel enerji bilimi ve bilinç mekaniği amaçlarınızın sonuçları üzerinde etkisi olan en önemli doğal etkenlerdir. Bu unsurları hayatınızda kullanmaya başladığınızda yoğun değişikliklerin şekillenmeye başladığını göreceksiniz. “İnanç başarının yarısıdır” ve “bir Şeye odaklanırsanız onu geliştirirsiniz” gibi sözler duymuşsunuzdur. Bu cümleler ne kadar inandırıcı gelse de genelde idealist ve pek pratik olmayan bir felsefeye gönderme yaparlar. Ama gerçekte bu kavramların arkasında bizi onların arkasındaki bilime daha yakından bakmaya zorlayan çok )  önemli doğal ilkeler yatar.
Kuantum fiziği araştırmaları her şeyin enerji titreşiminden doğduğunu keşfetmiştir. Bir zamanlar katı bir madde olarak kabul edilen, gerçekte enerjili titreşimlerden meydana gelmiştir. İnsan istek ve bilinçle bu titreşimler üzerinde etkili olabilir. Bu titreşimler her bireyin ve bütün insan ırkının kaderini belirlerler. Aslında geleceğiniz şu an bile şekilleniyor!
Yaşadıklarınızın sonuçlarını belirleyen, bilincinizi ve enerjinizi kullanarak yaptıklarınızda. Bu gerçek bütün yetkileri insanın eline verir, böylece hayatınızın değiştiğini görürsünüz. Daha önce bunun farkına varmış olmasanız bile, çekimin Evrensel Kuralları kariyeriniz, maddi durumuz ve ilişkileriniz dahil varlığınızı her yönden etkiler.
Kuantum fiziğinde belirsizlik teorisi, insanın kendi kendine hazırladığı sonu gelmez olasüıklar içinde yaşadığını söyler. Dünya, küçük bir enerji kaymasının bile ani ve sonuçları bir çok kişiyi etkileyen bir gerçeklik yaratabildiği sabit bir akım halidir. Evrendeki güçlerin bir çoğu gözle görülür olmasa da büyük etkiler yaratırlar. Bir atomu göremeyebilirsiniz ama bir atom bombasının etkilerine tanık olabilirsiniz, kendi kişisel titreşimlerinizin da son derece önemli etkileri vardır. Ama burada gücün kontrolünü almak için yeni bir sınırı aşamaya ve içsel dünyada bir yolculuğa çıkmaya hazır olmalısınız.
Geleceğin Peşini Bırakmak
Birçok insan sıkıcı ve monoton bir şekilde yaşadığını düşünür, sürekli hareket halinde ama hep aynı yerde. İşten eve, toplantılardan konuşmalara, sonu gelmeyen görevler ve hiç tamamlanmayan anlaşmalar için bir sürü zaman harcayarak koşuşturmaktan yorgun düşmüşlerdir. Sürekli olarak bir ilişkiden diğerine, bir projeden bir başkasına atlarlar ve her hareketle aradıklarını bulmayı umut ederler. Kendilerini bomboş ve kıstırılmış, hissederler, özgür ohnayı isterler. Değişim konusunda umutsuzdurlar, aslında değişimi nasıl gerçekleştireceklerini bilmezler ve tekrar tekrar aynı eski hareketlere dönüş yaparlar.
Eğer bu size tanıdık geliyorsa ve her yeni hayal kırıklığı hatıralar geçidinde bir başka yolculuk gibi görünüyorsa kendinize güvenin. Farklı bir hayat yaratma gücünüz var demektir. Aslında kuantum fiziği sınırsız bir güç ve potansiyel dünyasının tam ortasında olduğunuzu gösterir. Günlerinizi zorluklarla başa çıkarak ve kendinizi mutsuz hissederek geçiremezsiniz. Evrensel kurallar her şeyi tamamen kendi etrafında döndürebilir.
Ben bu ilkeleri hayatımın her alanında kullanıyorum. Bu ilkeler bana lise öğretmenliğinden danışmanlığa, sonra da uluslararası konuşmacılığa ve yazarlığa geçmeme yardım etti. İki başarısız evlilikten sonra aşktan tamamen vazgeçmiştim ama bunun için bile Evrensel kuralları uygulamaya karar verdim. Bir sene içinde, sportif, sevecen, akıllı ve komik biri olan ve bayatımı kelimelerle anlatılamayacak kadar etkileyen şu anki kocamla tanıştım.
Ama bu şaşırtıcı kurallarla ilgili en ilgi çekici deneyimim belki de iki çocuğumun hikayesidir. İnsanlar Rus bir yetimhaneden iki çocuk evlat edindiğimizde kocamın ve benim deli olduğumuzu düşündüler. Ama ben enerji ve bilinç kurallarının mutlak olduğunu ve bu güçleri kullanırken doğru adımlar atarsam en iyi çocukları yetiştireceğimizi biliyordum ve bunu başardık!
Uzun ve karmaşık, “sihirli” olayların geç ekle 5 meşinde oldukça dikkate değer başka bir kitabın konusu olabilecek olağanüstü bîr süreçti. Her şey hepimizin hayatını mutlulukla dolduracak şekilde değişti.
Bu ilkeleri yaklaşık 20 yıl boyunca hem bireysel müşteri, 1 erime, hem de dünyanın her yanındaki düzenlenen semi) nerlerle kitlelere öğrettim. En başından beri bu teknikleri hem özel hem profesyonel hayata uygulayan sayısız başarı hikayesi duydum. Garajında bir yazılım işi kuran bir adama şirketi için 7 milyon dolar teklif edildi. Bir diğeri düşük seviyeli yiyecek servis konumundan çıkmak için depresyon ve korkuyla savaştı, kendi restoranını ve yiyecek servisi işi açtı. Ulusal tekel hakkını kullanması İstenecek kadar çok başarılı oldu.
Her sene ya da iki senede bir gittiğim Avustralya’da bir kadın bebek arabasıyla yanıma yaklaştı. Bana birkaç yıl önce aşkı bulmanın yollarıyla İlgili verdiğim bir seminerime katıldığın] söyledi. Anlattığına göre o dönemde yalnızdı ama bir aile kurmayı çok istiyordu. Kuralları öğrendikten ve teknikleri uyguladıktan sonra hayatının aşkıyla karşılaşmıştı. Bana teşekkür etmeye ve bebeğini göstermeye gelmişti
Bütün dünyadan benzer hikayelerle dolu elektronik mesajlar ve mektuplar aldım. Arzuladıklarını elde eden bir sürü insanla ilgili başarı hikayeleri duymak çok mutluluk veri………..

Eklendi: Yayım tarihi

“Kuantum Başarı Zenginliğin ve Başarının Şaşırtıcı Bilimi” için bir yanıt

 1. merhaba efendim. ben sizin okuyucunuz ahmet yerlikaya. dıkkatımı ceken bı kac nokta var bununla ılgılı sorularım olacak,
  1. onemlı olan askta kısıler degıl enerjıler demısınız. eger oylese şişman veya bedensel engellı bırının ornegın (ama, cüce,aşırı şişman sakat felc gıbı) engellı olmayan hatta guzel bı kızı etkıleyebılırmı onu asık edebılırmı kendısıne gereklı enerjıyı vermesı yeterlımıdır yoksa beden guzellıgı onemlımıdır?
  2. nazarla ılgılı; eger enerjı yuksek frekanslı bırı olursak bızden dusuk frekanslı kısıler bıze negatıf enerjı gondferebılırlermı?
  sorularımı yanıtlarsanız cok memnun olucam. şimdiden teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Kategori(ler) Kişisel Gelişim
 • Kitap AdıKuantum Başarı Zenginliğin ve Başarının Şaşırtıcı Bilimi
 • Sayfa Sayısı387
 • YazarSandra Anne Taylor
 • ISBN9750103674
 • Boyutlar, Kapak13,5x21 cm, Karton Kapak
 • YayıneviCrea Yayıncılık / 2007

Yazarın Diğer Kitapları

 1. 28 Günde Kuantum ~ Sandra Anne Taylor28 Günde Kuantum

  28 Günde Kuantum

  Sandra Anne Taylor

  Yaşamımız boyunca edinmiş olduğumuz davranış kalıplarımızı değiştirmek istediğimiz zaman, yeni davranışları yaşamımızın bir parçası hâline gelmesini sağlamamız gerekiyor. Psikologlar, bir davranışı değiştirmek ve yeni...

Men-e-men Birazoku

Aynı Kategoriden

Haftanın Yayınevi
Yazarlardan Seçmeler
Editörün Seçimi
Kategorilerden Seçmeler

Yeni girilen kitapları kaçırmayın

Şimdi e-bültenimize abone olun.

  Oynat Durdur
  Vimeo Fragman Vimeo Durdur