Birazoku.com sitesinde de kitapların ilk sayfalarından biraz okuyabilir, satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Devamı »

Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin!

Facebook’ta Beğen

Herkesin hayatı, mükemmel bir tarih parçasıdır. Hele çocukların ibret alacağı güzel bir kitaptır. Şahsının ehemmiyetine göre böyle bir kitap bütün vatan evlatlarının da istifade edebileceği hakiki bir rehber olabilir. Ne idik, ne olduk? Mutlak bilinmelidir.

Bu dünyada herkesin hayatı, kendi hatırasında bir resimli kitaptır. Eğer bunu yazmazsa, kendisiyle beraber silinip gidecektir. Kalacak üç-beş mühim hatıra da, yakınları tarafından mahiyeti değiştirilmiş, birer masal olacak, kimseye faydası değil, belki de zararı olacaktır. Herkes kendi kitabını yazmalı, okunması herkes için faydalı görülenler ise mutlaka tab ve neşr olunmalıdır.

Medeni âlemde bu yapılıyor. Bu âleme girdiğini iddia edenler de bunu yapmalıdırlar.

“Hayatım” için bir yanıt

  1. Son dönem Osmanlı İmparatorluğu ve Cumhuriyetin ilk yıllarına damgasını vuran ender şahsiyetlerden biridir. Yılalr boyunca kendi kalemiyle notlar günlükler tutmuş ve kendi eserlerini oluşturmuştur. Başarılı bir kumandan, akıllı bir siyasetçi ve müşfik bir baba, hisli bir şair … Kazım Karabekir Paşa’nın hayatına dair bilinmeyen yönlerini keşfedeceğinize inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  • Kitap AdıHayatım
  • Sayfa Sayısı298
  • YazarKazım Karabekir
  • ISBN9789750815287
  • Boyutlar, Kapak13x10 cm, Karton Kapak
  • YayıneviYapı Kredi Yayınları / 2008

Yazarın Diğer Kitapları

Yazarın Diğer Kitapları

PaintCV.netOkudunuz mu?

Rastgele Kitap Getir Son Girilenleri Getir

Yeni girilen kitapları kaçırmayın

Şimdi e-bültenimize abone olun.

Oynat Durdur
Vimeo Fragman Vimeo Durdur