Birazoku.com sitesinde de kitapların ilk sayfalarından biraz okuyabilir, satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Devamı »

Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin!

İsrail’in Şifresi
İsrail’in Şifresi

İsrail’in Şifresi

Hakan Yılmaz Çebi

Tevrat’ta bahsedilen Megiddo “3. Dünya Savaşı” mı? Bu savaşta vurulacak kilit ülkeler “İ.S.R.A.İ.L” harflerinde mi gizli? İsrail ve ABD; Ortadoğu’yu ve dünyayı hangi tehlikeye…

Tevrat’ta bahsedilen Megiddo “3. Dünya Savaşı” mı?
Bu savaşta vurulacak kilit ülkeler “İ.S.R.A.İ.L” harflerinde mi gizli?
İsrail ve ABD; Ortadoğu’yu ve dünyayı hangi tehlikeye doğru sürüklüyor?
Büyük İsrail Devleti olarak amaçlanan sınırlar hangi ülkeleri kapsıyor?
Türkiyede’ki Mossad ajan trafiğinin yoğunluğunun anlamı nedir?
ABD, İsrail planları gereği Balkan-Kafkar ve Ortadoğu ülkelerini “Yakın Doğu Devleti” adı altında mı yapılandırıp kontrol edecek?
Dönemin ABD Dışişleri bakanı James Baker’in Özal’a teklif ettiği “Üç İsrail Planı” nedir?
Türkiye ve “Kripto Ülkeler” bu plan dahilinde eyaletlere nasıl bölünecek?..
Tevrat’ta Yehova’nın Ahid aldığı petrollü topraklar, sulu topraklar ve kutsal topraklar ülkesi neresi?…
Dünya nükleer bir tehdit altına mı giriyor?

İÇİNDEKİLER
Hedef: Tek Dünya Devleti.
Binlerce Yıllık Dezenformasyon:
Vaat Edilmiş Topraklar Masalı.
İsrail’in Yol Haritası.
Ülkeyi Korumak İçin Yeni Bir Strateji
İsrail, Dünya Silah Piyasasında Güçleniyor.
ABD  İsrail Gizli Irak Operasyonları.
İsrail ve ABD’nin Ortadoğu Stratejileri.
Dünya Hakimiyeti İçin ABD’yi Yönlendiren
Siyonist Lobiler
ABD’de İsrail Lobisi.
ABD Ordusu İsrail’in Avucunda
Dünyanın Efendileri
Bilderberg
Tevrat’ta Bahsedilen Petrollü Topraklar,
Sulu Topraklar.
2040’da Su Yüzünden Türkiye’ye
Savaş Açacak
Kukla Devlete Deniz Lazım
İsrailİran Gerilimi Yaşayan Nükleer Felaket
Gerilen ABD  İsrail  İran İlişkileri
Gerilen ABD  İsrail İlişkileri
İsrail’in Müslüman Kürtleri Yalıudileştirme
Projesi ve Kuzey Irak’ın Varlığı
Şeytanın Şifresi KABBALA
Yahudi Mistizmin Kaynağı Tevrat’ın
Gizli İlmi.
Kaynaklar.

Yazar Hakkında…
HALK BİLİMCİ/GazeteciYazar Hakan Yılmaz CEBİ, henüz Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi ikinci sınıf Öğrenciyken Araştırmacı Gazeteciliğe; “Körfez Savaşı İsrail’e Yaradı” ve “Iraklı Soydaşlarımız Vatandaşlık İstiyor” haberleriyle hızlı bir şekilde girince, çalıştığı ulusal basındaki ağabeyleri tarafından milli meselelerimize öncelik veren özel haberciliğe yönlendirildi. Bu amaçla, “Türkiye’deki Petrol Tekelleri başta olmak üzere, BorToryumAltın madenlerimiz üzerinde oynanan oyunlar, Nükleer Santral, Beyin Göçü, CIA ve Eğitim Sistemimiz, Tek Dünya DevletiKüresel Kraliyet, Gladio’nun Beyni, Devlet İçin Devlete Rağmen, Hilafetle İlgili Sırlar İngiliz İstihbaratında, Lozan Gizli Protokolleri Açıklansın…” gibi başlıklar altında onlarca konuda haber, röportaj ve yazı dizisi hazırladı.
Yazar’ın kamuoyunun yoğun isteği ve teşviki üzerine hazırlanmış, gizlenen Türkiye gerçeklerini sansürsüz anlattığı;
21. YÜZYIL SAVAŞLARI ve HEDEFTEKİ TÜRKİYE PARAPETROL VE “SON PERDE” BU TOPRAKLARDA PETROL VAR MECİDDUN DAĞINDAKİ SIR / TEK DÜNYA İMPARATORLUĞU
JUDASOFYA  AYASOFYA VE PATRİKHANE ÜZERİNDEN OYNANAN GİZLİ OYUNLAR
isimli kitaptan bulunuyor.

TEŞEKKÜR
Her eserde; o eseri ortaya getirene merhaba diyenin bile emeği olduğuna inanırım. Öncelikli olarak bize selam verip, hatırımızı sorup bizi onurlandıran herkese teşekkür ediyorum.
Halihazırda bu minnet sofrasını açmışken, öncelikli olarak yarım yüzyıldan fazla hizmeti gereği elde ettiği devlet tecrübelerini Korkut Ata sabrı ve tevazusuyla bizlere aktarma lütfunda bulunan Muhterem “Kemal Amcamız” Başbakanlık (Emekli) Müsteşarı M. Kemal Cabıoğlu, Ahmet Aydınlı ve beni daha haber yazmayı dahi bilmeden öncelikli milli konularımızı araştırmaya yönlendiren gazeteciyazar Ahmet Ünal ağabeyime şükranlarımı arz ediyorum.
Ayrıca çıkan kitaplarımızın misyonerliğini yapıp, askersivil tüm Sürmene ahalisinin dikkatlerini Türkiye gerçeklerine çeken sevgili ağabeyim Refaheddin Cebi; “Dünya Gündemi” Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ömer Özkaya, araştırmacıyazar Süleyman özmen, TBMM Danışmanlarından gazeteciyazar Erol Elmas, Fahri Sarrafoğlu ve Sinan Özgenç Beyefendiler’e minnet ve sevgilerimi sunuyorum.
Ve siz değerli okurlarım; her şeyin en güzeli size “yar olsun” temennisiyle…

Başlarken…
Uzun yıllar petrol tröstlerine danışmanlık yapmış ve akabinde de bu hizmetlerinden dolayı ABD Dışişleri Bakanı yapılan ve kendisine yeni görevler yüklenen Condeleza Rice’ın, Amerikan n Senatosunda yaptığı “22 ülkenin sınırlan değişecek” açıklamalarıyla, günübirlik bir yaşantı içinde olan insanlar dahi, küresel hakimiyetin tam anlamıyla ne olduğunun farkına vardı. Gürcistan’da ‘Kadife’, Ukrayna’da Turuncu’, Lübnan’da ‘Sedir’, Kırgızistan’da ‘Sivil’ devrimler, savaşların artık sadece silahlarla yapılmadığını, halklara “kalıp” atılarak yapıldığını gösteriyor.
Nitekim Rice tarafından ilk önceleri adı; “Greater Middle East ProjectBüyük Ortadoğu Projesi” olarak İlan edilen, 2l.yüzyıl sömürü planının icra mekanlarının; “binlerce yıllık ahitname” olarak kabul edilen Tevrat’ta geçen Yahova ile Rabbi sınıfından hahamlar arasında gerçekleştirilen sözleşmeyle birebir uyuşması, kabbalist stratejileri takip eden birileri için hiç de şaşırtıcı olmadı.
Bu projeyle, 2. Dünya Savaşı’ndan sonra İsrail lobileri tarafından ekonomik, siyasi ve askeri kurum ve kuruluşlarla sarılan ABD; bir dönem İngiltere’nin İsrail’i kurmakla yaptığı hizmeti şimdi vites attırarak, “Büyük İsraiİ”in vaad edilmiş hedefleri için gerçekleştirmeye çalışıyor. Üstelik her türlü dezenfarmasyon ve destebilizasyon unsurlarını da kullanıp, adeta dünya halklarını “suyunu bulandıran kuzu” yerine koyarak bunu gerçekleştiriyor. Kanhacımasız tüm projeler, Tevrat’a sokuşturulan bu haham doğmaları için, sözüm ona dünyanın en ciddi adamları tarafından hipnotik bir şekilde yerine getiriliyor.
Tabii bu dogmatik projenin tatbikinde Türkiye’de istese istemese de gereken yerini alıyor. ABD Ulusal Savunma Üniversitesi Stratejik Çalışmalar Editörlüğü nce yayınlanan ve profesyonel askeri haber dergisi olan Joint Force Quarterly’nin Autum 1995 sayısında yer alan, Jed C. Snyder imzalı Turkey’s Role in the Greater Middle East” Büyük Ortadoğu’da Türkiye’nin Rolü başlıklı makalede yer alan haritada, Türkiye’nin Avrupa’da kalan topraklan Yunanistan’a bırakılıyor. Etnik ve siyasi unsurların gösterildiği haritada, Türkiye ne Türkçe konuşuyor ne de Müslüman bir ülke olarak gösteriliyor. Bir diğer ilginç olan durum da, bu haritayı hazırlayanlara göre Türkiye NATO ülkesi bile değil!.. Bu durum, herhalde ileride kendi planlarına göre böyle bir ülkenin ancak masallarda yaşadığına şimdiden inanıyor olmalarından kaynaklansa gerek!.. Makaleye göre; “Son beş yıldır {19901995) Türkiye birçok Avrupalı gözlemci tarafından NATO’nun Önde gelen bir üyesi olarak değil, stratejik bir ortak olarak görülmektedir.”
Kimilerine göre, ABD ve İngiltere’nin İsrail hedefleri için Irak Operasyonu” nun en önemli nedenlerinden birinin de “su” olduğu ifade ediliyor. Bu durum bütün Türkiye’yi bir kez daha, üstelik bu defa “ölümcül bir hedef yerine koyuyor. Üstelik bölgede suya olan ihtiyaç, şimdilik karşılanabilir düzeyde ancak ihtiyacın şiddeti, önümüzdeki zaman diliminde İsrail merkezli yürütülen “Su Politikalarıyla giderek artacak.
Siyonist lobilerle kontrol edilip yönlendirilen ABD’nin; Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) adı altında hegomonik liderliğini devam ettirmek amacıyla yürüttüğü suyun dışında, diğer enerji kaynaklarına sahip olmak için yürüttüğü “devrimbaz” politikalar ise ayrı bir konu. Asıl ismiyle Daha Büyük Orta Doğu, ancak Türk kamuoyuna mal olmuş ismiyle Büyük Ortadoğu Projesİ’nin genel olarak Kuzey Afrika, Ortadoğu, Kafkasya ve Orta Asya’yı kapsayan ülkeleri hedef alan; coğrafi olmaktan çok stratejik olduğunu söyleyebileceğimiz bu projenin, bu kitabımızda bizi ilgilendiren kısmı, bu projenin asıl mimarı olan İsrail’in isminde gizli olan şifresi ve bu şifrenin çözümü olan stratejileri gerçekleştirmek için kullandığı unsurlar.
Daha önce yazdığımız eserlerle detaylarıyla anlattığımız bu konuyu, bu defa yeni araştırmalarımızla sunmaya çalışacağız. Ancak karanlık ne kadar tarif edilirse ancak o kadar tarif edebileceğimizi de şimdiden bildirmek isterim. Yalnız şunu iyi biliyorum; karanlığı en güzel “Güneş” tarif eder; o da yeryüzünden silerek…
Hakan Yılmaz Cebi Gayrettepe/ 2006

HEDEF: TEK DÜNYA DEVLETİ
Tarihte dünyaya hakim olduğu iddia edilen dört liderden bahsedilir. Bunların ikisi, iyi niyetli ilahi bir planla hareket ettiği söylenen ve dünyaya adalet ve nizam verme düşüncesiyle hareket eden, ,, aynı zamanda da Kuran’ı Kerim’de de isimleri geçen Hz. Süleyman ve İskender Zülkarneyn; diğer ikisi de histerik bir hakimiyet dürtüsünün ve insanlık ötesi ard düşüncelerin kronik tesiri altına girmiş Nebukadnezar ve Buhtünnasr…
Öncelikli olarak, ilk insanın dünyaya indirildiği andan itibaren başlayan yaşam mücadelesi içinde, zamanla ulusların ortaya çıkışıyla uluslararası bir boyut kazanan sömürünün kısa tarihinden bahsederek konuya girmenin yerinde olacağına inanıyorum.
Yaldızlı kelimelerle, 2000 1i yılların sonlarından itibaren yeni bir olgu gibi anlatılan uluslararası sömürü ve köleleştirme düzeni olan küresel…………

Eklendi: Yayım tarihi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Kategori(ler) Siyaset
 • Kitap Adıİsrail'in Şifresi
 • Sayfa Sayısı304
 • YazarHakan Yılmaz Çebi
 • ISBN9759146347
 • Boyutlar, Kapak 13,5x19,5 cm, Karton Kapak
 • YayıneviPegasus / 2006

Yazarın Diğer Kitapları

 1. Yüzyılların Sırları ~ Hakan Yılmaz ÇebiYüzyılların Sırları

  Yüzyılların Sırları

  Hakan Yılmaz Çebi

  Efsanelerden füsunlardan ibaret; mitolojilerle yazılmış kadim tarih ve düşüncelere bir dikleniş bu kitap! Fizik ve fizik ötesi birçok yolculuk. Tevafuklarla yazdırılan bir kitap. İlahi...

 2. Tapınak Kanunları ~ Hakan Yılmaz ÇebiTapınak Kanunları

  Tapınak Kanunları

  Hakan Yılmaz Çebi

  Bu eser başlı başına bir büyü ve büyüyü anlatmak için değil; büyü ve sihri insanlığın zihni kontrolü için en ciddi şekilde kullanan Kabbala Kuvvetleri’ni...

 3. Atatürk Mason muydu? ~ Hakan Yılmaz ÇebiAtatürk Mason muydu?

  Atatürk Mason muydu?

  Hakan Yılmaz Çebi

  Atatürk Beyoğlu’ndaki Vedatas Mason Locasına nasıl götürüldü? Orada neler yaptı? Atatürk’e kimler, ne zaman 33. derece masonluğu teklif ettiler? Çocuk Esirgeme Kurumu ambleminde görülen...

Bebhome Kahve

Aynı Kategoriden

Haftanın Yayınevi
Yazarlardan Seçmeler
Editörün Seçimi
Kategorilerden Seçmeler

Yeni girilen kitapları kaçırmayın

Şimdi e-bültenimize abone olun.

  Oynat Durdur
  Vimeo Fragman Vimeo Durdur