Birazoku.com sitesinde de kitapların ilk sayfalarından biraz okuyabilir, satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Devamı »

Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin!

Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları
Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları

Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları

Louise L. Hay

Louise L. Hay, bu şahane kitap ile Bağımlılıktan, Korkulara ve Değişmez Sanılan Kurallara kadar pek çok konudaki yaşam felsefesini bizlerle paylaşıyor. Bu sevgi dolu…

Louise L. Hay, bu şahane kitap ile Bağımlılıktan, Korkulara ve Değişmez Sanılan Kurallara kadar pek çok konudaki yaşam felsefesini bizlerle paylaşıyor. Bu sevgi dolu düşüncelerle sizi bedenen, zihnen ve ruhen zenginleştirecek, gündelik yaşantınıza uygulayabileceğiniz pratik bilgiler sunuyor.

Pozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları

Kitaplarıyla en çok satanlar listesine girmeyi başaran Louise L. Hay, konusunda tam bir uzmandır. Kitapları 35 ülkede 26 farklı dilde yayınlanan Hay, milyonlarca insana, kendi yaratıcı güçlerinin potansiyelini keşfetmekte ve kişisel gelişimleri için bu gücü en doğru şekilde kullanmalarını öğrenmekte yardımcı olmuştur.

Bu kitaba istediğiniz herhangi bir yerinden başlayabilirsiniz. Canınızın istediği sayfayı açın ve okumaya başlayın. Zaten bildiğiniz ve inandığınız şeylerle karşılaşacak olabilirsiniz ya da fikirlerinizi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Her koşulda bu, sizin kişisel gelişim sürecinizin bir parçası olacaktır. Güvende olduğunuzu ve her şeyin yolunda olduğunu asla unutmayın.

İÇİNDEKİLER
Acı.
Açıklık.
Açlık   .
Atfetmek,
Aile.
Alışkanlıkları Bırakmak.
Almak ve Vermek
Amaç       . .
Ameliyat.
Anlayış.,
Anne Babalar
Araba
Aydınlanma.
Bağımlılık.
Bakıcı.
Bariyerler
Baş Ağrıları
Başarı. .
Beden
Beklentiler.    .
Benlik Sevgisi
Beslenme.
Bilinçaltı
Bilinçlılık .
Bireysellik.
Cinsellik
Çalışma.
Çocuklar
Çocuk Tacizi   .
Dedikodu.
Değer.
Dersler.
Destek.
Dışlanmak
Din.
Dünya.
Düşünceler.
Düşüncelerimizi Değiştirmek
Düzen
Eleştiri.
En Büyük Alışveriş.
Enerji.
En İyi Olan
Ergenlik.
Eski Kasetler.
Eşsizlik .
Ev.
Gelir.
Gelişim
Geçiş.,
Gezegenin İyileşmesi.
Güç
Güven.. . .
Güvenli Seks,,
Güzellik.
Grup Tedavi
Haberler.
Haketmek
Hedefler.
Herkese Yetecek Kadar Var.
Hisler,.
Huzur
İç Konuşmalar
İfade Biçimlen.      .
İlahi Rehbtrhk       .
İletişim .
İlişkiler
iş.
işverenlik.
İyileşme.
Karaı Verme
Karşılaştırmalar. .
Kayıp.
Kayıp Hissetmek.
Kavrayış  .
Kelimeler
Kontrol.
Korkular.
Koşulsuz Sevgi.
Kusursuz Düzen. .
Küskünlük
Mali Konular
Manipülasyon.
Meditasyon.
Mizah
Mükemmellik.
Onlar.
Otorite.   .
Ölüm.
Önyargı
Para
Para Sıkıntısı.
Rahatsızlık.
Ruh Yasaları
Ruhsal Gelişim
Rüyalar.
Sabır
Seçimler
Seçme Özgürlüğü.
Sevgi.
Sindirim
Sindirim Sistemi
Sorumluluk.
Suçlular.
Suçluluk Duygusu
Şiddet
Tamir Etmek.
Tann
Tatiller.
Temizlik
Terör
Toplum
Ufukları Genişletmek.
Ulaşım
Yalnız Kadınlar     .
Yanlıklar.
Yapmak
Yaratıcılık
Yardım
Yas.
Yaşlanma  . .
Yaşlılık
Yemekler   .
Yeni imajlar
Zaman.
Zenginlik.

Önsöz
Bu kitap sizin kendi yaratıcı düşünce sürecinizi ateşleyecek bir fikirler kitabıdır. Bize kendi deyimlerimizi farklı açılardan görme fırsatını tanır. Doğduğumuzda tamamen iç dünyamızla iletişim halinde saf, temiz, açık bir zihinle dünyaya geliyoruz. Fakat büyüdükçe etrafımızdaki yetişkinlerden korkmayı ve sınırlarımız olduğunu öğreniyoruz. Ve bizler de birer yetişkin olduğumuz zaman farkında olmadan pek çok negatif düşünce geliştirmiş oluyoruz. Sonunda hayatlarımızı ve deneyimlerimizi bu yanlış düşüncelerin üzerine kurmaya mehıllı oluyoruz.
Bu kitabı okurken kendi fikirlerinizle örtüşmeyen pek çok düşünceye rastlayacaksınız. Bu düşünceler sizin inanç sisteminizle taban tabana zıt olabilir. Bu hiç sorun değil. Ben bu duruma “suyu kaynatmak’” diyorum. Benim söylediklerimin hepsine katılmak zorunda değilsiniz. Ama lütfen inandığınız şeyleri ve bunlara neden inandığınızı sorgulayın. Çünkü ancak bu şekilde değişip olgun [aşabilirsin iz.
Bu yola başlarken o zamana dek duyduğum bütün doğa üstü inançları bir bir gözden geçirerek başladım. Kendi düşüncelerimi yeni fikirlerin ışığında sorguladıkça inandığım pek çok şeyin beni mutsuzluğa sürüklediğini fark ettim. Eski, negatif düşüncelerimden kurtuldukça hayatımın yavaş yavaş daha iyiye gittiğini gördüm.
Bu kitaba istediğiniz herhangi bir yerinden başlayabilirsiniz. Canınızın istediği sayfayı açın ve okumaya başlayın. Zaten bildiğiniz ve inandığınız şeylerle karşılaşacak olabilirsiniz ya
da inançlarınızı sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Her koşulda bu, sizin kişisel gelişim sürecinizin bir parçası olacaktır. Güvende olduğunuzu ve herşeyin yolunda olduğunu asla unutmayın.

ACI
Suçlayıcı düşünceleri affedici düşüncelerle değiştiriyorum.
Üst Benliğim bana acısız bir yaşam sürmek konusunda rehberlik ediyor. Acıyı gördüğüm anda tıpkı içimdeki bilgeliğe uyanmam gerektiğini söyleyen bir çalar saat çalmtşçasına uyanırım. Eğer acı hissediyorsam hemen zihinsel olarak kendimi telkin etmeye çalışırım. “Acı” kelimesini “his” kelimesiyle değiştiririm. Bedenim pek çok şey “hisseder”. Bu ufacık sözcük değişimiyle bilincim üzerine ve iyileşmeye odaklanırım. Böylece kolaylıkla iyileşebilirim. Eğer zihnimi biraz olsun aşağı çekebilirsem bedenim de aynı şekilde odak noktalarını başka yerlere dağıtacaktır. Bedenimi ve zihnimi seviyorum ve birbirlerine bu kadar bağlı oldukları için minnettarım.

AÇIKLIK
Açıkça görebiliyorum.
Görüşüm ve amaçlarım benim için son derece açık. İç benliğim beni her zaman en iyiye ve en yükseğe doğru yönlendiriyor. Sonsuz Yaşamla, her şeyin kusursuz, tam ve bütün olduğu o noktayla aramda bağlar kuruyorum. Her şeyin değiştiği bu dünyada olayların merkezi benim. Herkesin ve her şeyin içindeki iyiliği görebiliyorum.

Eklendi: Yayım tarihi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Kategori(ler) Kişisel Gelişim
 • Kitap AdıPozitif Düşünce Gücüyle Mutlu Yaşamın Sırları
 • Sayfa Sayısı265
 • YazarLouise L. Hay
 • ISBN6055872229
 • Boyutlar, Kapak13,5x18 cm, Karton Kapak
 • YayıneviMARTI KİTABEVİ / 2009

Yazarın Diğer Kitapları

 1. Pozitif Gücün Büyüsü ~ Louise L. HayPozitif Gücün Büyüsü

  Pozitif Gücün Büyüsü

  Louise L. Hay

  Dünyanın en çok okunan yazarlarından Louise L. Hay elinizdeki bu kitapla düşüncelerinizi, inançlarınızı ve duygularınızı pozitif yönde derinleştirerek içinizdeki duygularınızın çevrenize coşkuyla akmasına yardımcı...

 2. Pozitif Düşünce Gücüyle Yaşam Boyu Mutluluk ~ Louise L. HayPozitif Düşünce Gücüyle Yaşam Boyu Mutluluk

  Pozitif Düşünce Gücüyle Yaşam Boyu Mutluluk

  Louise L. Hay

  Zaman uyanış zamanıdır ve bu uyanışı yaşarken güvende olduğunuzu hissetmeniz gerekir. En önemlisi de, eskiden yeniye geçerken gayet başarılı ve kolay olacağına inanmanızdır. Bu...

 3. Düşünce Gücüyle Tedavi ~ Louise L. HayDüşünce Gücüyle Tedavi

  Düşünce Gücüyle Tedavi

  Louise L. Hay

  Düşündüğünüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Louise Hay “Düşünce Gücüyle Tedavi” adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola...

Beriahome Harf Kupa

Aynı Kategoriden

Haftanın Yayınevi
Yazarlardan Seçmeler
Editörün Seçimi
Kategorilerden Seçmeler

Yeni girilen kitapları kaçırmayın

Şimdi e-bültenimize abone olun.

  Oynat Durdur
  Vimeo Fragman Vimeo Durdur