Birazoku.com sitesinde de kitapların ilk sayfalarından biraz okuyabilir, satın almadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Devamı »

Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin!

Tibet’in Gençlik Pınarı 1. Kitap
Tibet’in Gençlik Pınarı 1. Kitap

Tibet’in Gençlik Pınarı 1. Kitap

Peter Kelder

Bu kitap ” Gençlik Pınarı’nın” Kadim sırlarını bulmak için uzak ve gizemli himalaya dağlarına giden ve onu bulan bir adamın gerçek öyküsüdür. Binlerce yıl…

Bu kitap ” Gençlik Pınarı’nın” Kadim sırlarını bulmak için uzak ve gizemli himalaya dağlarına giden ve onu bulan bir adamın gerçek öyküsüdür.

Binlerce yıl boyunca yasak Tibet bölgelerinin derinliklerinde gizlenen kayıp manastır,büyük bir özenle korunan gençlik sırlarına sahiptir.Bu sır uygulaması son derece kolay ama insanı yaşamını sonsuza dek değiştirme gücüne sahip olan beş kadim ayindir.Bu kitap bu manastırda yaşanan Lamalar’dan öğrenilen olağanüstü sır hakkında yazılmış tek kaynaktır.

Kitapta açıklanan beş ayin,herkesin kendini çok daha genç hissetmesini ve görünmesini aynı zamanda da daha büyük bir canlılık kazanmasını sağlayacak güce sahiptir.

İÇİNDEKİLER

Çevirenin Notu …………………………………………………………..17

Önsöz…………………………………………………………………………21

Yazar Hakkında…………………………………………………………..25

Giriş…………………………………………………………………………..27

Birinci Bölüm…………………………………………………………….31

İkinci Bölüm………………………………………………………………57

Üçüncü Bölüm…………………………………………………………….69

Dördüncü Bölüm…………………………………………………………77

Yayıncının Notu…………………………………………………………85

Beşinci Bölüm…………………………………………………………….87

Yayıncının Son Sözü……………………………………………………99

Ek…………………………………………………………………………..103

Beş Kadim Tibet ayini, gerçekten de kendinizi genç hissetmenizi ve genç görünmenizi sağlayabilir mi? İşte okuyucuların yazdıkları:

(Dr.Joliette, emeklilik yaşına geldiğinde, “aşın kilolu, beyaz saçlı. zamanından önce yaşlanmıştı.” Eski bir kaza nedeniyle boynunu bile döndüremez durumdaydı. Beş Ayin’i uygulamaya başladığından beri şu değişiklikleri yaşadığını bildirmektedir:) “Sekiz kilo verdim, daha enerjik bir hale geldim ve kendimi daha canlı hissediyorum. Saçlarım yeniden siyahlaşmaya ve kalınlaşmaya başladı; şu an yalnızca şakaklarımda belli belirsiz beyaz saçlar kaldı. Boynumu, hiçbir ağrı duymadan tümüyle ve rahatça hareket ettirmeye başladım. Artık canlı, esnek ve rahat adımlarla yürüyebiliyorum. Cinsel arzularım ve yeteneklerim tümüyle normale döndü. Bütün bu değişimleri tıp ya da bilim açısından açıklayamıyorum, ancak başıma gelen bu olağanüstü değişikliklerin gerçek olduğunu biliyorum. Beni yıllardır görmeyen insanlar hayretler içinde kalıyorlar…”

Dr. Russell Joliette. Hartford. Kentucky

“Adalelerim güçlendi, omuzlarım dikleşti ve karın adelelerim daha sağlam bir duruma geldi. Altı ay sonra, başımın üst kısmında bulunan beyaz saçlar siyahlaşmaya başladı. Tıp fakültesinde okuyan oğlumun da Beş Ayin’i uygulamaya başlamasına neden oldum.”

Dr. Robert Cope, Scottsdale, Arizona

“İlk başlarda şüpheciydim ancak üç ay içinde son derece hımbıl olan bedenimin adalenmeye başladığını ve 7 kilo verdiğimi farkettim. Eşim ise aşırı zayıftı ve çalışmaları uygulamaya başladıktan sonra 4 kilo aldı; şimdi kendisini harika hissediyor.”

Dr. B. S. Mell, Jackson, Los Angeles

‘Kitabınızı pek çok hastama önerdim ve hepsinin sağlık durumlarında da olumlu değişimler meydana geldi. Bunun üzerine üç hafta önce Beş Ayin’i kendim de uygulamaya başladım. Dokuz gün kadar sonra, gücümde ve dayanıklılığımda ciddi bir artış hissettim Elimde ağır paketlerle, merdivenleri hiç zorlanmadan tırmanmaya başladım. Yakın zamanlarda tanıştığım bir beslenme uzmanı bana Beş Ayin’i dört aydır uyguladığını ve yıllardır spor yapmasına karşın bu hareketlerin çalışmalarının gücünü çok daha fazla arttırdığını anlattı. Arkadaşlarının kendisine gittikçe daha genç göründüğünü söylediklerinden de söz etti.”

Dr. Stanley Bass  D.C Brooklyn, New York

“Bir hafta sonra, sağlığımda ve görünüşümde belirgin iyileşmeler olmaya başladı. Şimdi, normal yaşımdan on yaş daha genç gösteriyorum ve kendimi fiziksel açıdan son derece zorlamama karşın, hiçbir ağrı hissetmiyorum. Kitabı, artirit eklem sorunları, kronik ağrılar, kilo sorunları ve ruhsal sorunlarından kurtulmalarına yardımcı olan pekçok müşterime ben önermiştim.”

Jerry Larkin, Albany. Kalifornia

“Kitabınızı okumadım önce, yalnızca on dokuz yaşımdaydım ama kendimi kırk üç yaşımda gibi hissediyordum. Yalnızca birkaç hafta sonra, son derece büyük bir değişiklik hissettim. Şimdi daha fazla enerjim var. kilo verdim ve daha birçok olumlu değişiklik yaşadım Şu an yaşadığımı hissediyorum. Kendimi artık ne kır küç yaşında gibi ne on dokuz yaşında gibi hissediyorum. Kendimi on yaşında hiperaktif bir çocuk gibi hissediyorum. Daha önceleri on saat uyusam bile dinlenemezken şu an beş saatlik uyku rahat rahat yetiyor.”

Rob Hndley. Kinps Mountain, Kuzey Carolina

DAHA GENÇ GÖRÜNÜM

“Samimi olarak söylemem gerekirse hayatım boyunca kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim!” (Ben elli altı yaşımdayım.) Kilo verdim. Güçlüyüm, enerji doluyum ve kendimi on beş yaş daha genç hissediyorum ve öyle görünüyorum! Birilerinin ne kadar genç göründüğüme şaştıklarına tanık olmadığım tek bir hafta bile olmuyor. Çoğu insan kırk yaşımdan bir gün bile daha yaşlı görünmediğimi söylüyor. Otuzlarının ortalarına yaklaşan çocuklarım bu kadar enerjik ve genç görünmeme şaşırarak onlar da Beş Ayin’i uygulamaya başladılar.”

Eslher Black. Salinas, Kaliforniya

“Yalnızca kendimi geç hissetmekle kalmıyorum aynı zamanda yaşımı bilen insanlar (yetmiş üç) tarafından yirmi yaş daha genç göründüğümü duyuyorum. Elli sekiz yaşındaki doktorum, her hafta yirmi, yirmi beş kilometre koşmasına karşın benim kendisinden daha genç gösterdiğimi söylüyor. Yaşlanma sürecini durdurmak ve tersine döndürmek isteyen herkese bu kitabı tavsiye ederim.”

Jack Smithsun, Grass Valley, CA

“Yakın bir zamanda bir arkadaşım, zaman geçtikçe daha genç görünmeye ve tümüyle beyazlaşmış olan saçları yeniden eski koyu kahverengi rengine dönmeye başladı. Kendisine bu konuda sorular sormaya başladığımda bana Tibet’in Gençlik Pınarı’ndan söz etti. Beş Ayini kendim de uygulamaya başladıktan sonra, işte bana şunlar oldu: Uykusuzluk rahatsızlığım ve egzamam tümüyle ortadan kalktı. Sıcak basması sorunlarını (elli üç yaşımdayım) unuttum. Yirmi yıl sonra artık gözlüklerime gereksinim duymamaya başladım. Gözlerim, tıpkı yirmi beş yıl önceki gibi harika bir maviye dönüştü. Kendimi yeniden on altı yaşımda gibi hissediyorum ama grileşmiş saçlarımı özlemediğimi söyleyemeyeceğim. Yaşlanma ile ilgili olarak hoşlandığım tek şey oydu.”

Ida Schultz. Salt Lake City. Utah

SİYAHLAŞAN SAÇLAR

“Beş Ayin bana iyi bir egzersiz programı gibi görünmüştü ama samimi olmam gerekirse, vaadettiği bütün o şeylerin gerçekleşeceğine inanmamıştım. Şu an çalışmanın dördüncü haftasını uyguluyorum ve son sekiz gündür iyice grilenmiş olan saçlarımın siyaha dönüşmeye başladığını farkettim! Bunun çok çılgınca geldiğini biliyorum ama gerçek. “

L.C. Nolte. Pasadena, Texas

“Beyaz saçlarım açık kahverengiye geri döndü. Tek bir beyaz saçım bile kalmadı. Bunun yanıtını bilemiyorum.”

Ellie StevensOkanogan, Washington

“Ayinleri uygulamaya başladığımda, bıyığım ve sakalını gri, cildim ise solgundu; tıpkı dedemin hayaleti gibi görünüyordum. Şimdi bedenim son derece canlı ve güçlü, sakalım ve bıyığım neredeyse simsiyah oldu. Ayrıca daha Önceden okuyamadığım küçük yazıları hiçbir şekilde zorlanmadan okuyabiliyorum.”

Charles Hamilton, Thousand Oaks. Kaliforniya

“Bir süredir saçlarım incelmeye başlamış ve dökülüyordu. Şimdi ise yeniden kalınlaşıyor ve dökülmesi durdu.”

Henry V, Hawthom. New Jersey

BELLEKTE GÜÇLENME

“Seksenüç yaşımda yaşama olan ilgimi yitirdim. Kendimi eve kapatmayı düşünüyor ve daha fazla yaşayamayacağıma inanıyordum. Ardından Beş Ayin’i anlatan kitabınızı keşfettim. Bu çalışmaları kısa bir süredir uyguluyorum ve daha şimdiden belleğim yüzde 50 güçlendi ve kendimi yaşama canlılığı ile dolmuş hissediyorum. Karşılaştığım herkes daha genç göründüğümü söylemeye başladı. Beş Ayin’e çok teşekkür ederim; artık kendimi daha farklı bir insan olarak hissediyor ve gelişmeye devam ediyorum. Bu kitabı herkesin okuması gerekir.”

E.B.K. Miller, Buxon, Kuzey Carolina

“Belleğim o kadar zayıflamaya başlamıştı ki. bu durumdan utanmaya başlamıştım. Şimdi ise. Beş Ayin’i iki aydır uyguladıktan sonra, zihnim gittikçe berraklaşmaya ve enerjim anmaya başladı. Çevremdeki arkadaşlarını da değişikliği farkediyor. Altmışiki yaşımda ve yaşlanmak yerine gençleşmeye başlayan bir insan olarak çok teşekkür ediyorum.”

Adeline Nevcu. Yakima. Washington

“Çalışmaların fiziksel, duygusal ve zihinsel etkileri inanılmaz. Hakkımda çok daha iyi şeyler hissediyorum; çok daha canlı ve genel olarak daha hoşnutum. Zihnim daha hızlı ve daha berrak. Fiziksel duruşlarım inanılmaz derecede iyileşti. Bu kitabı her yaştan her insan için hararetle tavsiye ederim.”

Steven Hunt, Troy, Michigan

ARTİRİT SORUNUN ORTADAN KALKMASI

“Romatoid artiritim vardı ve ayaklarım ile dizlerim etkilendiği için yürüme yeteneğimi yavaş yavaş yitiriyordum. Aynı zamanda sırt ağrılarım da dayanılmazdı. Bedenim berbat görünüyordu. Şimdi, kilometrelerce yürüyebiliyor ve tek bir ağrı bile hissetmiyorum. Eğer kitabınız olmasaydı sanırım şu anda tekerlekli koltukta yaşıyor olacaktım.”

Janet Matsan,  Virginia

“Artirit. denetlenmesi ve bu hastalıkla yaşanması çok zor bir rahatsızlık. Fakat kitabınız bu hastalıktan kurtulmamı ve süreci tersine döndürmemi sağladı. Şu ana kadar denediğim en iyi ilaçtı. Yaşamımın sonuna kadar bu yöntemin değerini anlatmayı sürdüreceğim.”

Ernest Cortez. Corcoran, Kaliforniya

“Sol dizimde artirit vardı. Kitabınızı okuyup uygulamaya başlar başlamaz aldığım Naprosyn’e olan ihtiyacım tümüyle ortadan kalktı. Benim için bu bir mucizeydi. Otuz yıldır sinüslerim ile ilgili sorunlarım vardı ve aynı şekilde bu sorunumla ilgili ilaçları da bırakmayı başardım. Bu da bir mucize idi. Bana verdiğiniz bu olağanüstü sağlık için size asla yeterince teşekkür edemem. Artık hiçbir ilaç almam gerekmiyor.”

James Bannon, Lancester, New York

“Doktorum, artiritin tüm bedenime yayıldığını söyledi ve bu konuda yapabileceğim hiçbir şey yoktu. Kitabınız elime ilk ulaştıktan üç yıl sonra şimdi, hiçbir ağrım kalmadı ve ayakta dik dururken avuçlarımla ayak parmaklanma dokunabiliyorum. Gözlüklerime gereksinim duymadan küçük yazıları okuyabiliyorum ve sinüslerimle ilgili hiçbir sorunum kalmadı. Şu anda benden onbeş yirmi yaş genç arkadaşlarımla birlikte aynı işi yapıyorum.”

Lucy Gilbert (doksanbeş yaşında) WelIingston, Kansas

“Yirmi yıldır romatoid artiritim vardı. Durumum o kadar kötüydü ki. bir şeylere tutunmadan yattığım yerden bile kalkamıyordum. Merdivenleri, tıpkı yürümeyi yeni öğrenen bir çocuk gibi teker teker çıkmam gerekiyordu. Kitabınızı okuduktan sonra, merdivenleri yeniden normal bir insan gibi çıkmaya başladım. Bundan sonra neler olacağını sabırsızlıkla bekliyorum.”

Phyllis Specter. Springfîeld, Ohio

GÖRME YETİSİNİN DÜZELMESİ

“Yalnızca bir hafta içinde, görme gücümde inanılmaz bir gelişme oldu. Bir diğer inanılmaz şey de ellerimdi: Son derece yaşlı görünen ellerim on yıl önce olduğundan daha iyi görünüyorlar.”

RuthD. Hail, Carson, Kaliforniya

“Gözlerim iyice keskinleşti ve çalışmaları uygulayan bir arkadaşımın göz doktoru onun da görüş gücünün iyileştiğini söylemiş.”

Carolyn Carson, San Francisco, Kaliforniya

“Kendimi daha önceden hiç bu kadar canlı hissetmemiştim. Bedenim tümüyle kendine geldi. Hiç yorulmuyorum. Artık gözlüğe gereksinim duymuyorum. Yakın bir tarihte göz muayenesi oldum ve görme yetimin hiç bu kadar iyi olmadığını öğrendim. Saç tellerim kalınlaştı ve canlandı. Enerjim ve canlılığım benim yan yaşımdaki herhangi bir insandan daha fazla.”

June Seward. Dana Point. Kaliforniya

“Anjin, mide ülseri, sinüs sorunları nedeniyle ilaç kullanıyordum ve doktorum başlangıç aşamasında bir prostat kanserim olduğunu söyledi. Bunlara ek olarak topallıyordum ve görme yetim gittikçe zayıflıyordu. Bu rahatsızlıklarımın tümü artık geçmişte kaldı. Ailem ve dostlarım nasıl bu kadar iyi göründüğümü bir türlü anlayamıyorlar.”

Douglas Bly, Spokane. Washington

KİLO KAYBI

“Kitabınızı okumadan önce. 130 kilo civarındaydım. Şu an ise 88 kiloyum. Bana inanın, İŞE YARIYOR!”

Joseph M., Detroit, Michigan

‘‘Bu kitabın iddia ettiği her şey doğru. Birbuçuk yıldır, hasta olmayı bir yana bırakın hafif bir soğuk algınlığı bile yaşamadım. Herhangi bir şey yapmadan 90 kilodan 70 kiloya indim. Enerjim yüzde yüz arttı. Artık işten eve geldiğimde kendimi ölecekmişim gibi yorgun hissetmiyorum. Ellisekiz yaşımda olmama karşın, kırklarımın başında gibiyim. Bu kitap, şu ana kadar okuduklarımın en iyisi.”

John Olson III. Milpitas. Kaliforniya

“Ayinleri uygulamaya başladığımdan bu yana, 10-12 kilo kadar zayıfladım. Bel çevrem 8 cm. inceldi ve 44 bedenden 40 bedene indim. Bedenim onbeş yaş daha gençleşmiş gibi ve her geçen gün gençleşmeye devam ediyorum.”

Ronald E. Borne, Richardson, Texas

“Şu âna kadar bedenimi bu kadar düzgün ve belirgin bir şekilde değiştiren başka bir şey olmamıştı. Şimdi gerçekten güzel bacaklarım var ve göğüslerim irileşti. Kitabınızda anlatılanları uyguladığımdan beri her şey mükemmel bir şekilde yerli yerine oturdu.”

Paulette Schmidt, Tucson. Arizona

AĞRININ ORTADAN KALKMASI

“Çalışmalara başlamadan önce çeşitli ağrı ve sızılarım vardı: Diz ağrısı, omuz ağrısı, migren gibi. Şimdi baş ağrılarım kalmadı, diz ağrılarım ortadan kalktı; asla grip olmuyorum, cinsel gücüm son…

Eklendi: Yayım tarihi
dcanetwork_AWR-Brand Awr_CPM_Affiliate_The Veil DCANetwork_Affinity_Multi_Banner_1x1_The Veil DCANetwork_OSD0003HKJ
dcanetwork_AWR-Brand Awr_CPM_Affiliate_The Veil DCANetwork_Affinity_Multi_Banner_1x1_The Veil DCANetwork_OSD0003HKJ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dcanetwork_AWR-Brand Awr_CPM_Affiliate_The Veil DCANetwork_Affinity_Multi_Banner_1x1_The Veil DCANetwork_OSD0003HKJ

Yazarın Diğer Kitapları

 1. Tibetin Gençlik Pınarı 2. Kitap ~ Peter KelderTibetin Gençlik Pınarı 2. Kitap

  Tibetin Gençlik Pınarı 2. Kitap

  Peter Kelder

  Artık siz de tüm dünyada bir fırtına gibi esen, yaşlanmayı durduran ve gençliği yeniden kazandıran bu programı keşfedebilirsiniz. (Calligraphic810) [Dr.Joliette, emeklilik yaşına geldiğinde, aşırı...

Bebhome Kahve

Aynı Kategoriden

Haftanın Yayınevi
Yazarlardan Seçmeler
Editörün Seçimi
Kategorilerden Seçmeler

Yeni girilen kitapları kaçırmayın

Şimdi e-bültenimize abone olun.

  Oynat Durdur
  Vimeo Fragman Vimeo Durdur